ABOUT BLOG


Jsem dítě generace, která jako jedna z prvních vyrůstala s domácími počítači. Naštěstí jsem byla dítě generace, která si ještě stihla hrát venku. Dokud se nerozsvítila pouliční světla, bylo povolené běhat na sídlišti a kdy jediné spojení s kamarády byla pevná linka.

Dnes už je vše jinak a počítač, internet, sociální sítě představují naprostou každodennost. Internet se za tu dobu stal místem pro vyjádření naší osobnosti a ať chceme nebo ne, existence sociálních sítí nás zasáhla a ovlivňuje.

První blog jsem si založila na základní škole a nyní mám ještě větší motivaci vytvářet svůj vlastní obsah a sdílet své myšlenky, starosti a radosti. V mraveništi sociálních sítí a tolika názorů a lidí se občas vytrácí přirozenost a opravdovost, občas nás internet vede někam, kudy vůbec nechceme jít.

A tak bych si moc přála, abychom byli více odvážní, více zranitelní a abychom se nebáli sdílet po boku těch vrcholných momentů, také naše slabiny.
Buďme více sami sebou, to je jednoduchá myšlenka, kterou bych vám chtěla předat.

Blog je můj osobní projekt, jak zůstat kreativní, jak si více všímat věcí kolem sebe, vše dokumentovat, jak více číst a psát, jak být melancholická, inspirovaná, ale zaroveň s nohama pevně na zemi. Blog je projekt, jak se na sebe a svět dívat s nadhledem a jak moc stojí za to pokusit se tenhle náš svět a sebe v něm přijmout.